• مرکز تماس : 86070206-7


سرویس های مربوط به پرینتر و فکس (Print & Fax Server)

 

امکان اتصال تمام کامپیوترهای موجود در شبکه به چاپگرهایی که به سایر كامپیوترها در شبکه متصل می باشند، وجود دارد. اما می توان این امكان را به شكلی كاملا مستقل از كامپیوتر میزبان نیز فراهم آورد. در این شیوه پرینتر خود به عنوان یك نود به شبكه متصل شده و قابل دسترسی است. ضمن اینكه برای بسیاری از دستگاههای چند كاره این امكان وجود دارد كه ابزارهای فكس و اسكنر این سیستمها نیز از طریق شبكه مورد استفاده قرار گیرند.

در مجموعه هایی كه تعدد پرینتر وجود دارد، راه اندازی سرویس Print Server و Printer Pooling می تواند به مدیریت و سرعت در عملیات چاپ كمك نماید. به این صورت مشغول بودن پرینتر یا ایراد داشتن یك پرینتر موجب توقف عملیات چاپ نشده و كار بطور اتوماتیك در لیست انتظار پرینتر می ماند یا به سایر پرینترهای سالم ارجاع داده می شود.

در مجموعه ها معمولا بخش عمده ای از استهلاك دستگاه فكس و مصرف كاغذ برای فكسهای غیر ضروری یا تبلیغاتی است. در حالیكه به سادگی با راه اندازی سرویس Fax Server می توان ضمن دریافت با كیفیت تر فكس ها آنها را به صورت فایل و از طریق شبكه در اختیار كاربران قرارداد تا فقط در صورت لزوم اقدام به چاپ آن نمایند. این شیوه حجم زیاد بایگانی فكسها را نیز از بین می برد

ما در فرآوا بهترین پیشنهاد ها را برای استفاده بهینه از منابع موجود در مجموعه شما را ارائه می كنیم.

تماس با ما

 fsb.co.ir

تهران-خیابان سمیه-بعد از چهارراه مفتح-شماره 108-واحد 11

021-86070206-7

021-86071587

 info@fsb.co.ir

تماس با مديريت

درباره ما:

شركت فرآوا سامانه بهبد متشکل از اعضایی با توانایی های علمی و تجربیات عملی بالا و به روز كه با هدف ایجاد تحول در بازار ارائه خدمات جامع برای شبكه های كامپیوتری، به شكلی حرفه ای و منطبق با استانداردهای بین­ المللی، گردهم آمده اند.

جديدترين مطالب

03
ارديبهشت1396

خبر 1

رونمایی از راهکار جامع ارائه خدمات پشتیبانی، نگهداری و بهینه سازی شبکه و کامپیوترهای سازمانی شرکت...

03
ارديبهشت1396

خبر 2

استاندارد ISO 200001 در فرآوا ...

24
اسفند1395

خبر 3

خبر 3

برگزاری دوره ی مذکرات و فروش هیپتونیزمی با حضور استاد کیمیایی ...

28
بهمن1395

خبر 4

راه اندازی انجمن های تخصصی در سایت فرآوا ...

06
دی1395

خبر 5

سرویس های ویژه ...

06
دی1395

خبر 6

نرم افزارManageEngineبا هدفITSMS راه اندازی شد. نرم افزارManageEngineدر شرکت فرآوا با هدف مدیریت دانش، مدیریت گزارشات،...