• مرکز تماس : 86070206-7


اطلاعات متمرکز

 

تاسفانه در حال حاضر در بسیاری از مجموعه های اداری و تجاری پراكندگی اطلاعات در سازمان، عدم آگاهی كاربران در مورد روشها و اصول تهیه نسخه پشتیبان، وجود نسخه های متعدد و تكراری از یك فایل در سیستمهای كاربران و نبود متولی مشخص برای حفظ و نگهداری اطلاعات كاری سازمان ، گم شدن یا از دست دادن اطلاعات ارزشمند كاری را به امری روزمره و غیر قابل اجتناب در این مجموعه ها تبدیل كرده است.

وجود اطلاعات كاری فایل شده توسط هر یك كاركنان روی سیستم خودش باعث پراكندگی و عدم تضمین امنیت دستیابی به آنها در شبكه می شود. و تهیه نسخه پشتیبان از این داده ها را به شكل متمركز عملا غیر ممكن می كند.

راه حلی كه فرآوا بری ین مسئله ارائه می كند:
File Server راه حلی مناسب است برای تمام این مشكلات. در این شیوه ضمن آنكه هریك از كاربران دارای یك فضای اختصاصی در سرور می باشد پوشه هایی برای ارتباطات كاری بین كاربران یا واحدهای مختلف سازمان در نظر گرفته می شود و تنظیمات و تعریف دسترسی های افراد مجاز و سطح دسترسی هریك (فقط خواندن، خواندن و تغییر دادن، دسترسی نامحدود) روی این فضا انجام می گیرد. و در ضمن حجم مجاز قابل اشغال توسط اطلاعات هر كاربر روی سرور تعیین می گردد.

این شیوه ضمن متمركز كردن اطلاعات كاری و تضمین كنترل دسترسی ها، امكان ردیابی آخرین كاربری كه به یك فایل دسترسی داشته یا سعی در دست یابی غیر مجاز به فایلی را نموده است، ممكن می سازد. ضمنا كاربرانی كه بطور مشترك روی یك فایل كار می كنند همواره با آخرین نسخه موجود از فایل روبرو بوده و كنترل و پیگیری مراحل پیشرفت كار را برای مدیران بطور همزمان میسر می سازد.

با توجه به پیچیده شدن عملیات طراحی، اجرا و نگهداری این سرور در مجموعه های بزرگ ، شركت مایكروسافت سرویس SharePoint را برای این منظور ارائه كرده است كه علیرغم پیچیدگی های زیاد در پیاده سازی اولیه، نگهداری و توسعه آن به عنوان یك پورتال، تعریف منطقی مراحل گردش كاری سازمان ( مشابه اتوماسیون اداری ) را تسهیل می نماید. و محیط كاری ساده تر و ابزارهای كاملتری را به كاربران، آن هم در محیط وب ارائه می كند.

تماس با ما

 fsb.co.ir

تهران-خیابان سمیه-بعد از چهارراه مفتح-شماره 108-واحد 11

021-86070206-7

021-86071587

 info@fsb.co.ir

تماس با مديريت

درباره ما:

شركت فرآوا سامانه بهبد متشکل از اعضایی با توانایی های علمی و تجربیات عملی بالا و به روز كه با هدف ایجاد تحول در بازار ارائه خدمات جامع برای شبكه های كامپیوتری، به شكلی حرفه ای و منطبق با استانداردهای بین­ المللی، گردهم آمده اند.

جديدترين مطالب

03
ارديبهشت1396

خبر 1

رونمایی از راهکار جامع ارائه خدمات پشتیبانی، نگهداری و بهینه سازی شبکه و کامپیوترهای سازمانی شرکت...

03
ارديبهشت1396

خبر 2

استاندارد ISO 200001 در فرآوا ...

24
اسفند1395

خبر 3

خبر 3

برگزاری دوره ی مذکرات و فروش هیپتونیزمی با حضور استاد کیمیایی ...

28
بهمن1395

خبر 4

راه اندازی انجمن های تخصصی در سایت فرآوا ...

06
دی1395

خبر 5

سرویس های ویژه ...

06
دی1395

خبر 6

نرم افزارManageEngineبا هدفITSMS راه اندازی شد. نرم افزارManageEngineدر شرکت فرآوا با هدف مدیریت دانش، مدیریت گزارشات،...