• مرکز تماس : 86070206-7


راه اندازی ارتباطات بین شبكه ای ( WAN & VPN & RAS)

 

ایجاد ارتباط بین بخشهای مجموعه هایی كه دارای پراكندگی فیزیكی می باشند می تواند از طرق مختلف مانند اینترنت (ADSL,…)، خطوط مخابراتی (Leased Line)، ارتباطات بیسیم (Wireless)، ماهواره (Satellite)، یا خطوط تلفن (Dialup) صورت گیرد.

بستر ارتباطی هریك از موارد فوق كه باشد مهمترین نكته در ارتباط پایداری و امنیت آن است. فرآوا ضمن اصل قراردادن ین دو مهم، براین باور است كه:
امكان سنجی و انتخاب بستر و سخت افزار مناسب، بررسی و تعیین حجم ترافیك نقطه به نقطه و مدیریت كردن ترافیك بین سرورها و كاربران موجود در دو طرف خط، نقشی اساسی در كاهش هزینه های اجرایی و نگهداری و حفظ كارآیی سیستم خواهد داشت.

VPN (Virtual Private Networkسرویسی است كه امنیت خط ارتباطی را تامین می كند و معمولا همراه با سرویس ISA راه اندازی می شود.

RRAS (Routing & Remote Access Service نیز سرویسی است كه ارتباط از خارج به داخل مجموعه را برقرار و مدیریت می كند. مجموعه هایی كه كارمندانی خارج از مركز یا درحال سفر دارند، مدیرانی كه مایل به اتصال به شبكه مجموعه به منظور دستیابی به اطلاعات یا دوربینهای مدار بسته در ساعات مختلف حتی در تعطیلات و مسافرت هستند و یا مجموعه هایی كه مایل به استفاده از خط اینترنت خود در ساعات غیر كاری توسط كارمندان در منزل هستند از مصرف كنندگان این سرویس محسوب می شوند.

تماس با ما

 fsb.co.ir

تهران-خیابان سمیه-بعد از چهارراه مفتح-شماره 108-واحد 11

021-86070206-7

021-86071587

 info@fsb.co.ir

تماس با مديريت

درباره ما:

شركت فرآوا سامانه بهبد متشکل از اعضایی با توانایی های علمی و تجربیات عملی بالا و به روز كه با هدف ایجاد تحول در بازار ارائه خدمات جامع برای شبكه های كامپیوتری، به شكلی حرفه ای و منطبق با استانداردهای بین­ المللی، گردهم آمده اند.

جديدترين مطالب

03
ارديبهشت1396

خبر 1

رونمایی از راهکار جامع ارائه خدمات پشتیبانی، نگهداری و بهینه سازی شبکه و کامپیوترهای سازمانی شرکت...

03
ارديبهشت1396

خبر 2

استاندارد ISO 200001 در فرآوا ...

24
اسفند1395

خبر 3

خبر 3

برگزاری دوره ی مذکرات و فروش هیپتونیزمی با حضور استاد کیمیایی ...

28
بهمن1395

خبر 4

راه اندازی انجمن های تخصصی در سایت فرآوا ...

06
دی1395

خبر 5

سرویس های ویژه ...

06
دی1395

خبر 6

نرم افزارManageEngineبا هدفITSMS راه اندازی شد. نرم افزارManageEngineدر شرکت فرآوا با هدف مدیریت دانش، مدیریت گزارشات،...